Harmonogram odbioru odpadów komunalnych wielkogabarytowych


HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH Z BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH W OKRESIE MARZEC 2020r. - GRUDZIEŃ 2020r.

 

REJON I
Mysłowicka, Sadzawki, Brzozowa 16, Głowackiego 13, Cmentarna, Powstańców 39, 41, Myśliwiecka 1, Boczna, Komuny Paryskiej, Lompy, Wojska Polskiego, Cicha, Jasna, Astrów, Różana, Al.Sportowców, "Ptasie Osiedle", Czeladzka, Spokojna, Śląska 82a, 86, Św. Barbary 11, 28, 30, Jana Pawła II 3B, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Miłosza, Ogińskiego, Wróblewskiego, Chorzowska, Niepodległości, Dolna, Górna, Grunwaldzka 1, Łokietka, Zygmunta Starego, Mieszka I-go.

Wywóz w dniu:

16 marca 2020r.                                  23 listopada 2020r.


REJON II
Oświęcimska, Trauguta, E. Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Łukasińskiego, Przyjaźni, Kościelna, Harcerska, Paryska, Brandysa, Zaciszna, Londyńska, Lizbońska, Sienna, Barlickiego, Tarnogórska, Północna, Dreyzy, Gajdzika, Wiedeńska, Willeńska, Madrycka, Wrocławska, Krupanka, Malinowa, Bratnia, Polna, Okrzei, Turystyczna, Bańgowska, Willowa, Gerberowa, Krokusowa, Storczykowa, Tulipanowa, Malwowa

Wywóz w dniu:

17 marca 2020r.                                 24 listopada 2020r.


REJON III
Węglowa, Rubinowa, Brylantowa, Szafirowa, Turkusowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Fiołkowa, Polaczka, Bytkowska, Bema, Watoły, Boh. Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rodziny Dembińskich, Rzepusa, Ks. Stabika, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka-Zdana,

Brynicka , Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Miodowa, Lawendowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Jodłowa, Pszeniczna, Chmielna, Jaśminowa,
 

Wywóz w dniu:    

19 marca 2020r                                 25 listopada 2020r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godz. 06:00



HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH Z BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH W OKRESIE MARZEC 2020r. - GRUDZIEŃ 2020r.


REJON I
Mysłowicka - Sadzawki - Kolejowa - Kilińskiego
Słowackiego - Brzozowa - Piaskowa - Cmentarna - Powstańców
Szeflera - Dworcowa - Moniuszki - Fabryczna - Matejki
Piastowska - Głowackiego - Fitznerów -
Śląska - Mickiewicza - Boczna - Pszczelnicza
Poprzeczna - Śmiłowskiego
Komuny Paryskiej - Cicha 1 - 1-go Maja - PCK - Aleja Sportowców
Św. Barbary - Chopina - Dworska - Krucza 1-6
Parkowa - Krótka - Jana Pawła II - Krasińskiego-Plac Wolności,
Ogrodowa - Spokojna - Michałkowicka - Gansińca
Aleja Młodych - Szarych Szeregów - Stęślickiego - ZHP - Boh. Westerplatte 4-12 - Teatralna, Wróbla, Korfantego

Wywóz w dniach:

Marzec 5, 12, 19, 26
Kwiecień 2, 9, 17, 23, 30
Maj 7, 14, 21, 28
Czerwiec 4, 12, 18, 25
Lipiec 2, 9, 16, 23, 30
Sierpień 6, 13, 20, 27
Wrzesień 3, 10, 17, 24
Październik 1, 8, 15, 22, 29
Listopad 5, 12, 19, 26
Grudzień 3, 10, 17, 24, 31
REJON II

Sienkiewicza - Plac Skargi - Waryńskiego - Kapicy
Boh. Westerplatte (poza nr 4-12) - Sobieskiego - Floriana - Karola Miarki
Ligonia - Kopernika - Hutnicza - Jagiellońska
Szkolna - Kasprzaka - Trafalczyka - Jedności
Katowicka - Składowa - Lipowa - Okrężna
Leśna - Grabowa - Klonowa - Akacjowa - Zielona
Wierzbowa - Kasztanowa - Jaworowa - Topolowa
Fr. Deji - Żwirki i Wigury - Kołłątaja, Michałkowicka
Górnicza - Granitowa - Kościuszki - Pułaskiego
Damrota - Staszica - Dąbrowskiego - Wyspiańskiego - Śniadeckiego,

Wywóz w dniach:

Marzec 4, 11, 18, 25
Kwiecień 1, 8, 16, 22, 29
Maj 6, 13, 20, 27
Czerwiec 3, 10, 17, 24
Lipiec 1, 8, 15, 22, 29
Sierpień 5, 12, 19, 26
Wrzesień 2, 9, 16, 23, 30
Październik 7, 14, 21, 28
Listopad 4, 12, 18, 25
Grudzień 2, 9, 16, 23, 30
REJON III

Zgrzebnioka - Niepodległości - Wróblewskiego - Plac Skrzeka i Wójcika - Prusa 1 - Grunwaldzka - Łokietka, Chorzowska - Jagiełły - Watoły - Polaczka - Bytkowska - Oświęcimska, Traugutta

Wywóz w dniach:

Marzec 3, 10, 17, 24, 31
Kwiecień 7, 15, 21, 28
Maj 5, 12, 19, 26
Czerwiec 2, 9, 16, 23, 30
Lipiec 7, 14, 21, 28
Sierpień 4, 11, 18, 25
Wrzesień 1, 8, 15, 22, 29
Październik 6, 13, 20, 27
Listopad 3, 10, 17, 24
Grudzień 1, 8, 15, 22, 29
REJON IV

Obrońców Warszawy - Emilii Plater - Kołodzieja - Andersa - Marii Dąbrowskiej - Sikorskiego, Kościelna - Maciejkowicka - Budryka, Pocztowa, Krakowska, Przyjaźni, Stawowa, Wyzwolenia, Boh. Września, Osiedle "Parkowe", Brandysa, Barlickiego, Żeromskiego, Sienna, Paryska, Harcerska, Londyńska, Bytomska, Krupanka, Bratnia, Reymonta, M.C. Skłodowskiej, Szymanowskiego, Wiejska 49, 125

Wywóz w dniach:

Marzec 2, 9, 16, 23, 30
Kwiecień 6, 14, 20, 27
Maj 4, 11, 18, 25
Czerwiec 1, 8, 15, 22, 29
Lipiec 6, 13, 20, 27
Sierpień 3, 10, 17, 24, 31
Wrzesień 7, 14, 21, 28
Październik 5, 12, 19, 26
Listopad 2, 9, 16, 23, 30
Grudzień 7, 14, 21, 28
Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:24:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:24:00
Data ostatniej aktualizacji:
09‑03‑2020 10:30:04
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie