Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji


Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji w 2019 roku w okresie styczeń-lipiec z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Malinowa, Turystyczna, Polna, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Lawendowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Miodowa, Obwodowa, Jana Pawła II, Parkowa, 1-go Maja, Krasińskiego, Pułaskiego, Kościuszki, Staszica, Dąbrowskiego, Ks. Kapicy, os. "Chemik"

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "Osiedle Ptasie",  Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Stara Szosa, Park Pszczelnik,

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna,  Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Sadzawki,  Mysłowicka, Myśliwiecka, Kilińskiego, Budowlana, Chemiczna, Kolejowa, Piastowska, Matejki, Fabryczna, Piaskowa, Głowackiego, Okrężna, Osiedle "Tuwim Stary", Osiedle "Wróbla-Korfantego".

Terminy odbioru dla rejonu 1 i 2:

Styczeń 14, 28
Luty 11, 25
Marzec 11, 25
Kwiecień 8, (23 - wtorek)
Maj 6, 20
Czerwiec 3, 17
Lipiec 1, 15, 29
REJON 3 - Wtorek

Boh. Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Ks.Stabika, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka-Zdana, Pl. Skrzeka i Wójcika, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Dolna, Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Miłosza, Ogińskiego, Grunwaldzka,Jagiełły, Łokietka, Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Św. Floriana, K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Katowicka,

 

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Rubinowa, Brylantowa, Szafirowa, Turkusowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Osiedle Robotnicze (E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Limanowskiego, Wł. Andersa, Obr. Warszawy), Kościelna, Pocztowa, Łukasińskiego, Przyjaźni, Dreyzy, Hadamika, Orzeszkowej, Osiedle Fabud Wyzwolenia, Stawowa, Przyjaźni, Pocztowa, Towarowa, K. Gajdzika, Paryska, Wiedeńska, Wileńska, Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Wojciecha,  Zaciszna, Brandysa, Londyńska, Sienna, Pokoju, Tarnogórska, Rozwojowa, Północna, Budryka, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa, Górnicza, Śląska, Gansińca, Ogrodowa, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki, Powstańców, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów.

Terminy odbioru dla rejonu 3 i 4:

Styczeń (2 -środa), 15, 29
Luty 12, 26
Marzec 12, 26
Kwiecień 9, (24-środa)
Maj 7, 21
Czerwiec 4, 18
Lipiec 2, 16, 30
Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Data ostatniej aktualizacji:
22‑01‑2019 12:55:09
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie