Harmonogram odbioru bioodpadów


Harmonogram odbioru bioodpadów w okresie od styczenia 2021r. do września 2021r. z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Obwodowa, Parkowa, Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Malinowa, Bratnia, Okrzei, Turystyczna, Polna, Gerberowa, Krokusowa, Storczykowa, Malwowa, Fiołkowa, Tulipanowa, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Księżycowa, Pogodna, Żniwna, Łąkowa, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Lawendowa, Rumiankowa, Miodowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Jodłowa, Modrzewiowa, Poranna, Pszeniczna, Jaśminowa, Chmielna, Jana Pawła II, 1-go Maja, Krasińskiego, Plac Wolności,Pułaskiego, Damrota, Dąbrowskiego, Staszica, Kapicy, osiedle "CHEMIK".

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Al. Sportowców, Astrów, Różana, "Ptasie osiedle":  Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Słowików, Drozdów, Kosów, Skowronków, Czyżyków, Gilów, Kormoranów, Bocianów, Jaskółek, Sowia, Żurawia, Kukułek, Pawia, Jastrzębia, Gołębia, Sikorek, Szpaków, Stara Szosa, Park Pszczelnik, Sokołów, Pelikanów, Sójek, Wilg, Kawek, Gawronów, Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna, Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Mysłowicka, Sadzawki, Kolejowa, Kilińskiego, Fabryczna, Budowlana, Matejki, Głowackiego, Piastowska, Lipowa, Okrężna, osiedle "TUWIM", osiedle "Wróbla-Korfantego".

 

Terminy odbioru dla rejonu 1 i 2:

STYCZEŃ 11, 25
LUTY 8, 22
MARZEC 8, 22
KWIECIEŃ 6, 19
MAJ 4, 17, 31
CZERWIEC 14, 28
LIPIEC 12, 26
SIERPIEŃ 9, 23
WRZESIEŃ 6, 20
   

REJON 3 - Wtorek

Osiedle "MŁODYCH", Teatralna, Stęślickiego, ZHP, Boh. Westerplatte, Al. Młodych, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Stabika, Rodziny Dembińskich, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka -Zdana, Skrzeka i Wójcika, Watoły, Węglowa, Polaczka, Mikołaja, Górna, Dolna, Brylantowa, Szafirowa, Rubinowa, Turkusowa, Damientowa, Szmaragdowa, Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zgrzebnioka, Mieszka I, Zygmunta Starego, Łokietka, Prusa, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Miłosza, Ogińskiego, Grunwaldzka, Jagiełły, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, K. Miarki, Floriana, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Browarowa, Składowa, Ligonia, Jedności, Jagiellońska, Katowicka.
 

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Osiedle ROBOTNICZE: E. Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Fojkisa, Kołodzieja, M. Dąbrowskiej, Andersa, Obr. Warszawy, Sikorskiego, Kościelna, Pocztowa, Limanowskiego, Przyjaźni, Łukasińskiego, Dreyzy, Harcerska Orzeszkowej, Maciejkowicka, Osiedle FABUD; Wyzwolenia, Stawowa, Towarowa, Domina, Wojciecha, Budryka, Gajdzika, Paryska, Wiedeńska, Żeromskiego,Londyńska, Zaciszna, Barlickiego, Brandysa, Sienna, Pokoju, Bytomska,Rozwojowa, Północna, Tarnogórska, Maciejkowicka, Willeńska, Lizbońska, Madrycka, Rzymska, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa, Górnicza, Gansińca, Śląska, Ogrodowa, Św. Barbary, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Powstańców, Moniuszki, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów.

Terminy odbioru dla rejonu 3 i 4:

STYCZEŃ 12, 26
LUTY 9, 23
MARZEC 9, 23
KWIECIEŃ 7, 20
MAJ 5, 18
CZERWIEC 1, 15, 29
LIPIEC 13, 27
SIERPIEŃ 10, 24
WRZESIEŃ 7, 21
   
Informacja wytworzona przez:
Weronika Liszka
email: w_liszka@um.siemianowice.pl
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Data ostatniej aktualizacji:
04‑01‑2021 12:09:48
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie