Harmonogram odbioru bioodpadów


Harmonogram odbioru bioodpadów w okresie marzec 2020r. - grudzień 2020r. z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Malinowa, Turystyczna, Polna, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Lawendowa, Jaśminowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Chmielna, Pszeniczna, Miodowa, Obwodowa, Jana Pawła II, Parkowa, 1-go Maja, Krasińskiego, Pułaskiego, Damrota, Kościuszki, Staszica, Dąbrowskiego, Ks. Kapicy, osiedle "Chemik", Gerberowa, Krokusowa, Storczykowa, Tulipanowa, Makowa,

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "Osiedle Ptasie",  Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Stara Szosa, Park Pszczelnik,

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna,  Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Sadzawki,  Mysłowicka, Myśliwiecka, Kilińskiego, Budowlana, Chemiczna, Kolejowa, Piastowska, Matejki, Fabryczna, Piastowska, Głowackiego, Okrężna, Lipowa, Osiedle "Tuwim Stary", Osiedle "Wróbla-Korfantego".

Terminy odbioru dla rejonu 1 i 2:

Marzec 9, 23
Kwiecień 6, 20
Maj 4, 18
Czerwiec 1, 15, 29
Lipiec 13, 27
Sierpień 10, 24
Wrzesień 7, 21
Październik 5, 19
Listopad 2, 16, 30
Grudzień 14, 28
REJON 3 - Wtorek

Osiedle "Młodych", Teatralna, Stęślickiego, Boh. Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Ks.Stabika, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka-Zdana, Pl. Skrzeka i Wójcika, Mikołaja, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Dolna, Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Miłosza, Ogińskiego, Grunwaldzka, Jagiełły, Łokietka, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Św. Floriana, K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Browarowa, Hutnicza, Szkolna, Jagiellońska, Ligonia, Katowicka, Składowa, Jedności.

 

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Osiedle Robotnicze (E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Limanowskiego, Wł. Andersa, Obr. Warszawy), Kościelna, Maciejkowicka, Pocztowa, Łukasińskiego, Przyjaźni, Dreyzy, Harcerska, Orzeszkowej, Osiedle "Fabud"  (Wyzwolenia, Stawowa, Przyjaźni, Towarowa) Pocztowa, K. Gajdzika, Paryska, Wiedeńska, Wileńska, Madrycka, Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Wojciecha,  Zaciszna, Brandysa, Londyńska, Lizbońska, Sienna, Pokoju, Tarnogórska, Rozwojowa, Północna, Budryka, Domina, Rubinowa, Brylantowa, Szafirowa, Turkusowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa, Górnicza, Śląska, Gansińca, Ogrodowa, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki, Powstańców, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów.

Terminy odbioru dla rejonu 3 i 4:

Marzec 10, 24
Kwiecień 7, 21
Maj 5, 19
Czerwiec 2, 16, 30
Lipiec 14, 28
Sierpień 11, 25
Wrzesień 8, 22
Październik 6, 20
Listopad 3, 17
Grudzień 1, 15, 29
Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Data ostatniej aktualizacji:
02‑03‑2020 14:06:40
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie