Harmonogram odbioru odpadów ulegających biodegradacji


Harmonogram odbioru odpadów ulegających biodegradacji w 2017 roku z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Malinowa, Turystyczna, Polna, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Lawendowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Miodowa, Obwodowa, Parkowa, Jana Pawła II, Parkowa, 1-go Maja, Krasińskiego, Pułaskiego, Ks. Kapicy, os. "Chemik"

Terminy odbioru:

styczeń - 2, 16, 30                lipiec - 3, 17, 31

luty  - 13, 27                         sierpień -14, 28

marzec - 13, 27                    wrzesień - 11, 25

kwiecień - 10, 24                  październik - 9, 23

maj   - 8, 22,                         listopad - 6, 20

czerwiec - 5, 19                    grudzień - 4, 18

 

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "Osiedle Ptasie" -  (Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Słowików, Drozdów, Kossów, Skowronków, Czyżyków, Gilów, Kormoranów, Bocianów, Jaskółek, Sowia, Żurawia, Kukułek, Pawia, Jastrzebia, Gołębia, Sikorek, Szpaków), Stara Szosa, Park Pszczelnik,

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna,  Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Sadzawki,  Mysłowicka, Myśliwiecka, Kilińskiego, Budowlana, Chemiczna, Kolejowa, Piastowska, Matejki, Fabryczna, Piaskowa, Głowackiego, Okrężna, Osiedle "Tuwim Stary", Osiedle "Wróbla-Korfantego".

Terminy odbioru:

styczeń - 2, 16, 30                lipiec - 3, 17, 31

luty  - 13, 27                         sierpień -14, 28

marzec - 13, 27                    wrzesień - 11, 25

kwiecień - 10, 24                  październik - 9, 23

maj   - 8, 22,                         listopad - 6, 20

czerwiec - 5, 19                    grudzień - 4, 18

 

REJON 3 - Wtorek

Boh. Westerplatte, Potockiego (była Duracza), Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Ks.Stabika, Popka, Pronobisa, Reja (była Langego), Majcherczyka-Zdana, Pl. Skrzeka i Wójcika, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Dolna (była Gwardii Ludowej), Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Drzymały, Ogińskiego, Grunwaldzka,Jagiełły, Łokietka, Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Św. Floriana (była Buczka), K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Katowicka,

Terminy odbioru:

styczeń - 3, 17, 31                lipiec - 4, 18,

luty  - 14, 28                         sierpień -1, 17, 29

marzec - 14, 28                    wrzesień - 12, 26

kwiecień - 11, 25                  październik - 10, 24

maj   - 9, 23,                         listopad - 7, 21

czerwiec - 6, 20                    grudzień - 5, 19

   

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Osiedle Robotnicze (E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Limanowskiego, Wł. Andersa (była Kruczkowskiego)), Obr. Warszawy, Kościelna,  Pocztowa, Łukasińskiego, Przyjaźni, Dreyzy, Hadamika, Orzeszkowej, Osiedle Fabud Wyzwolenia, Stawowa, Przyjaźni, Pocztowa, Towarowa, K. Gajdzika, Paryska, Wiedeńska,  Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Wojciecha,  Zaciszna, Brandysa, Londyńska (była H. Sawickiej), Sienna, Pokoju, Tarnogórska, Rozwojowa, Północna, Budryka, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa (była Pstrowskiego), Górnicza, Śląska (była Gen. Świerczewskiego), Gansińca, Ogrodowa, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki, Powstańców, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów (była 27-go stycznia)

Terminy odbioru:

styczeń - 3, 17, 31                lipiec - 4, 18,

luty  - 14, 28                         sierpień -1, 17, 29

marzec - 14, 28                    wrzesień - 12, 26

kwiecień - 11, 25                  październik - 10, 24

maj   - 9, 23,                         listopad - 7, 21

czerwiec - 6, 20                    grudzień - 5, 19

Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Data ostatniej aktualizacji:
10‑01‑2017 08:59:34
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie