Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji


Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji w okresie sierpień 2019r. - luty 2020r. z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Malinowa, Turystyczna, Polna, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Lawendowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Miodowa, Obwodowa, Jana Pawła II, Parkowa, 1-go Maja, Krasińskiego, Pułaskiego, Kościuszki, Staszica, Dąbrowskiego, Ks. Kapicy, os. "Chemik"

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "Osiedle Ptasie",  Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Stara Szosa, Park Pszczelnik,

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna,  Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Sadzawki,  Mysłowicka, Myśliwiecka, Kilińskiego, Budowlana, Chemiczna, Kolejowa, Piastowska, Matejki, Fabryczna, Piaskowa, Głowackiego, Okrężna, Osiedle "Tuwim Stary", Osiedle "Wróbla-Korfantego".

Terminy odbioru dla rejonu 1 i 2:

Sierpień 12, 26
Wrzesień 9, 23
Październik 7, 21
Listopad 4, 18
Grudzień 2, 16, 30
Styczeń 2020r. 13, 27
Luty 2020r. 10, 24,
REJON 3 - Wtorek

Boh. Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Ks.Stabika, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka-Zdana, Pl. Skrzeka i Wójcika, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Dolna, Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Miłosza, Ogińskiego, Grunwaldzka,Jagiełły, Łokietka, Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Św. Floriana, K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Katowicka,

 

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Rubinowa, Brylantowa, Szafirowa, Turkusowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Osiedle Robotnicze (E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Limanowskiego, Wł. Andersa, Obr. Warszawy), Kościelna, Pocztowa, Łukasińskiego, Przyjaźni, Dreyzy, Hadamika, Orzeszkowej, Osiedle Fabud Wyzwolenia, Stawowa, Przyjaźni, Pocztowa, Towarowa, K. Gajdzika, Paryska, Wiedeńska, Wileńska, Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Wojciecha,  Zaciszna, Brandysa, Londyńska, Lizbońska, Sienna, Pokoju, Tarnogórska, Rozwojowa, Północna, Budryka, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa, Górnicza, Śląska, Gansińca, Ogrodowa, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki, Powstańców, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów.

Terminy odbioru dla rejonu 3 i 4:

Sierpień 13, 27
Wrzesień 10, 24
Październik 8, 22
Listopad 5, 19
Grudzień 3, 17, 31
Styczeń 2020r. 14, 28
Luty 2020r. 11, 25
Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑07‑2019 11:15:48
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive