Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji


Harmonogram odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji w 2018 roku z nieruchomości zamieszkałych - zabudowa jednorodzinna oraz nieruchomości niezamieszkałych (instytucje oświatowe, placówki handlowe, zakłady pracy itp.)

 

REJON 1 - Poniedziałek

Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Malinowa, Turystyczna, Polna, Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Lawendowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Miodowa, Obwodowa, Jana Pawła II, Parkowa, 1-go Maja, Krasińskiego, Pułaskiego, Kościuszki, Staszica, Dąbrowskiego, Ks. Kapicy, os. "Chemik"

REJON 2 - Poniedziałek

Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "Osiedle Ptasie",  Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Stara Szosa, Park Pszczelnik,

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna,  Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Sadzawki,  Mysłowicka, Myśliwiecka, Kilińskiego, Budowlana, Chemiczna, Kolejowa, Piastowska, Matejki, Fabryczna, Piaskowa, Głowackiego, Okrężna, Osiedle "Tuwim Stary", Osiedle "Wróbla-Korfantego".

Terminy odbioru dla rejonu 1 i 2:

Styczeń 2, 15, 29
Luty 12, 26
Marzec 12, 26
Kwiecień 9, 23
Maj 7, 21
Czerwiec 4, 18
Lipiec 2, 16, 30
Sierpień 13, 27
Wrzesień 10 ,24
Październik 8, 22
Listopad 5, 19
Grudzień 3, 17, 31
REJON 3 - Wtorek

Boh. Westerplatte, Potockiego (była Duracza), Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Ks.Stabika, Popka, Pronobisa, Reja (była Langego), Majcherczyka-Zdana, Pl. Skrzeka i Wójcika, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Dolna (była Gwardii Ludowej), Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Drzymały, Ogińskiego, Grunwaldzka,Jagiełły, Łokietka, Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Św. Floriana (była Buczka), K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Katowicka,

 

REJON 4 - Wtorek

Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, Osiedle Robotnicze (E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Limanowskiego, Wł. Andersa (była Kruczkowskiego)), Obr. Warszawy, Kościelna,  Pocztowa, Łukasińskiego, Przyjaźni, Dreyzy, Hadamika, Orzeszkowej, Osiedle Fabud Wyzwolenia, Stawowa, Przyjaźni, Pocztowa, Towarowa, K. Gajdzika, Paryska, Wiedeńska,  Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Wojciecha,  Zaciszna, Brandysa, Londyńska (była H. Sawickiej), Sienna, Pokoju, Tarnogórska, Rozwojowa, Północna, Budryka, Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa (była Pstrowskiego), Górnicza, Śląska (była Gen. Świerczewskiego), Gansińca, Ogrodowa, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki, Powstańców, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów (była 27-go stycznia)

Terminy odbioru dla rejonu 3 i 4:

Styczeń 3, 16, 30
Luty 13, 27
Marzec 13, 27
Kwiecień 10, 24
Maj 8, 22
Czerwiec 5, 19
Lipiec 3, 17, 31
Sierpień 14, 28
Wrzesień 11, 25
Październik 9, 23
Listopad 6, 20
Grudzień 4, 18
Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
09‑01‑2018 15:33:24
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive