Harmonogram odbioru odpadów komunalnych wielkogabarytowych


HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH Z BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH W  2017 ROKU

 

REJON I
Mysłowicka, Sadzawki, Brzozowa 16, Głowackiego 13, Cmentarna, Boczna, Komuny Paryskiej, Lompy, Wojska Polskiego, Cicha, Jasna, Astrów, Różana, Al.Sportowców, "Ptasie Osiedle", Czeladzka, Spokojna, Śląska (była Świerczewskiego) 82a, 86, Św. Barbary 28, 30, Jana Pawła II, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Drzymały, Ogińskiego, Wróblewskiego, Łokietka, Chorzowska, Niepodległości, Dolna (była Gwardii Ludowej), Górna.

Wywóz w dniu:    31 marca;       27 listopada

REJON II

Oświęcimska, Trauguta, E. Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Łukasińskiego, Przyjaźni, Kościelna, Harcerska (była Hadamika), Paryska, Brandysa, Zaciszna, Londyńska (była H. Sawickiej), Sienna, Tarnogórska, Północna, Dreyzy, Gajdzika, Wiedeńska, Wrocławska, Krupanka, Malinowa, Bratnia, Polna, Okrzei, Turystyczna, Bańgowska, Willowa

Wywóz w dniu:    3 kwietnia;       28 listopada


REJON III

Węglowa, Polaczka, Bytkowska, Bema, Watoły, Boh. Westerplatte, Potockiego (była Duracza), Krasickiego, Waloszka, Rodziny Dembińskich, Rzepusa, Stabika, Popka, Pronobisa, Reja (była Langego), Majcherczyka-Zdana, Zygmunta Starego, Mieszka I,

Brynicka , Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Lawendowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Modrzewiowa

Wywóz w dniu:     4 kwietnia;       1 grudnia
 

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odboru do godz. 06:00

HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH Z BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH W 2017 ROKU


REJON I
Mysłowicka - Sadzawki - Kolejowa - Kilińskiego
Słowackiego - Brzozowa - Piaskowa - Cmentarna - Powstańców
Szeflera - Dworcowa - Moniuszki - Fabryczna - Matejki
Piastowska - Głowackiego - Fitznerów (była 27-go stycznia)
Śląska (była Świerczewskiego) - Mickiewicza - Boczna - Pszczelnicza
Poprzeczna - Śmiłowskiego
Komuny Paryskiej - Cicha 1 - 1-go Maja - PCK - Aleja Sportowców
Św. Barbary - Chopina - Dworska - Krucza 1-6
Parkowa - Krótka - Jana Pawła II - Krasińskiego-Plac Wolności,
Ogrodowa - Spokojna - Michałkowicka - Gansińca
Aleja Młodych - Szarych Szeregów - Stęślickiego - ZHP - Boh. Westerplatte - Teatralna (była Zubrzyckiego), Wróbla, Korfantego

Wywóz w dniach:

Styczeń - 4, 18,                      Lipiec - 5, 19

Luty      - 1, 15,                      Sierpień - 2, 17, 30

Marzec -  1, 15, 29                 Wrzesień -13, 27

Kwiecień - 12, 26                   Październik -11, 25

Maj      - 10, 24                      Listopad - 8, 22

Czerwiec - 7, 21                    Grudzień - 6, 20

 

REJON II
Sienkiewicza - Plac Skargi - Waryńskiego - Kapicy
Boh. Westerplatte + (była Wieczorka) - Sobieskiego - Floriana (była Buczka) - Karola Miarki
Ligonia - Kopernika - Hutnicza - Jagiellońska
Szkolna - Kasprzaka - Trafalczyka - Jedności
Katowicka - Składowa (była Rutkowskiego) - Lipowa - Okrężna
Leśna - Grabowa - Klonowa - Akacjowa - Zielona
Wierzbowa - Kasztanowa - Jaworowa - Topolowa
Fr. Deji - Żwirki i Wigury - Kołłątaja
Górnicza - Granitowa (była Pstrowskiego) - Kościuszki - Pułaskiego
Damrota - Staszica - Dąbrowskiego - Wyspiańskiego - Śniadeckiego

Wywóz w dniach:

Styczeń - 5, 19,                      Lipiec - 6, 20

Luty      - 2, 16,                      Sierpień - 3, 18, 31

Marzec -  2, 16, 30                 Wrzesień - 14, 28

Kwiecień - 13, 27                   Październik - 12, 26

Maj      - 11, 25                      Listopad - 9, 23

Czerwiec - 8, 22                    Grudzień - 7, 21

 

REJON III

Zgrzebnioka - Niepodległości - Wróblewskiego - Plac Skrzeka - Prusa - Grunwaldzka - Łokietka, Chorzowska - Jagiełły - Watoły - Polaczka - Bytkowska - Oświęcimska, Traugutta

Wywóz w dniach:

Styczeń - 11, 25,                    Lipiec - 12, 26

Luty      - 8, 22,                      Sierpień - 9, 23,

Marzec -  8, 22,                      Wrzesień - 6, 20

Kwiecień - 5, 20                     Październik - 4, 18, 31

Maj      - 4, 17, 31                   Listopad -15, 29

Czerwiec -13, 28                    Grudzień - 13, 28

    

REJON IV

Obrońców Warszawy - Emilii Plater - Kołodzieja - Andersa (bya Kruczkowskiego) - Marii Dąbrowskiej - Sikorskiego, Kościelna - Maciejkowicka - Budryka, Pocztowa, Krakowska, Przyjaźni, Stawowa, Wyzwolenia, Boh. Września, Brandysa, Barlickiego, Żeromskiego, Sienna, Paryska, Hadamika, Londyńska (była H. Sawickiej), Bytomska, Krupanka, Bratnia, Reymonta, M.C. Skłodowskiej, Szymanowskiego, Wiejska 49, 125

Wywóz w dniach:

Styczeń - 12, 26,                      Lipiec - 13, 27

Luty      - 9, 23,                        Sierpień - 10, 24,

Marzec -  9, 23,                       Wrzesień - 7, 21

Kwiecień - 6, 21                       Październik - 5, 19

Maj      - 5, 18                          Listopad - 3, 16, 30

Czerwiec - 1, 16, 29                 Grudzień -14, 29

Informacja wytworzona przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:24:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Wroński
email: g_wronski@um.siemianowice.pl tel.:32 7605 492/3
, w dniu:  08‑08‑2013 16:24:00
Data ostatniej aktualizacji:
20‑01‑2017 11:04:26
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie